Vragen?
Chat met Mike

Tot 25% korting op werkjassen

Stanley/Stella Connector 2.0 Sweatshirt

Dit is een verplicht veld.

Logo toevoegen  

Meer info

-
+
Final product price € 39,26
€ 32,45
Incl. BTW Excl. BTW

Levertijd

Verwachte bezorgdatum:
Direct leverbaar

Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

De Connector 2.0 is een iconisch unisex hoodie sweatshirt met een medium pasvorm, ideaal voor zowel werk als vrije tijd. Het is gemaakt van een mix van 85% biologisch katoen en 15% gerecycled polyester, wat zorgt voor een ademende en duurzame stof.

De hoodie beschikt over een bedekte metalen rits, een gevoerde capuchon van dezelfde stof, en ronde trekkoorden met metalen uiteinden voor een verfijnde afwerking. Het ontwerp is verder versterkt met metalen oogjes en visgraatbanden aan de binnenkant van de rits en nek.

Met praktische kenmerken zoals een kangoeroezak en ribboorden aan de mouwen en onderkant biedt de Connector 2.0 zowel comfort als functionaliteit.

Pluspunten
+ Ademend en duurzame mix van materialen
+ Verfijnde afwerking met metalen rits en trekkoorden
+ Versterkt met metalen oogjes en visgraatbanden
+ Praktische kangoeroezak voor functionaliteit
+ Nette pasvorm door ribboorden aan mouwen en onderkant

Goed om te weten: Proforto is gerechtigd om Stanley/Stella enkel als bedrijfskleding te verkopen. Om deze reden worden de artikelen enkel met bedrukking en/of borduring verkocht.

Aanvullende informatie

SKU STA-STSU207
Fit Regular
Merk Stanley/Stella
Personalisatie opties Bedrukken, Borduren
Stijl Modern
Gewicht kleding in g/m² 300 g/m2
Wasvoorschriften machine wasbaar tot 30°C, niet drogen in tommeldroger, strijken op lage temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen
Kwaliteit materiaal 300-349gr/m²
Geslacht Unisex
Toepassing Industrie, Universeel
Materiaal kleding Biologisch katoen, Gerecycled polyester
Sluiting Rits

Beoordelingen