Snickers High-Vis Klasse 2/3 Werkjas
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalen met KlarnaAchteraf betalen met Klarna
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartners Billink & Klarna. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Maattabel Snickers
Lettermaat | Borstomtrek (cm) | Tailleomtrek (cm) |
---|---|---|
XS | 84 | 72 |
S | 92 | 80 |
M | 100 | 88 |
L | 108 | 96 |
XL | 116 | 104 |
XXL | 132 | 120 |
3XL | 148 | 136 |
4XL | 164 | 152 |
Lichaamslengte | Lichaamslengte in cm | Lettermaat |
---|---|---|
Korte lichaamslengte | 158-170 | XS-4XL - Short |
Normale lichaamslengte | 170-182 | XS-4XL |
Lange lichaamslengte | 182-194 | XS-4XL - Long |
Productomschrijving
De Snickers High-Vis Klasse 2/3 Werkjas verhoogt de veiligheid op de werkvloer dankzij gecertificeerde zichtbaarheid (EN ISO 20471) en duurzame reflecterende details. Deze jas is ontworpen voor professionals in veeleisende sectoren zoals bouw, transport en logistiek.
Voorgevormde mouwen en een verstelbaar trekkoord zorgen voor optimale bewegingsvrijheid en pasvorm. De jas heeft een verlengd rugpand voor extra bescherming tegen wind, terwijl de ademende meshvoering in de mouwen en voorkant het draagcomfort verhoogt.
Met vijf binnenvakken en vier afsluitbare buitenzakken, waaronder een ID-kaarthouder, biedt deze werkjas slimme opbergoplossingen. Industrieel wasbaar op 60°C, tot wel 50 keer.
Pluspunten
+ Gecertificeerde zichtbaarheid voor verhoogde veiligheid
+ Slim ontworpen zakken met veel opbergruimte
+ Comfortabel en ademend ontwerp voor intensief gebruik
+ Bestand tegen industrieel wassen tot 50 keer
Aanvullende informatie
SKU | SNI-1532 |
---|---|
Merk | Snickers |
Personalisatie opties | Bedrukken, Borduren |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 60°C, drogen in tommeldroger toegelaten op lage temperatuur, strijken op lage temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Kwaliteit materiaal | 200-249gr/m², 50-99gr/m² |
Geslacht | Unisex, Heren |
Kleurgroep(en) | Geel/Zwart, Oranje/Zwart |
Normering | EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2, EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3 |
Eigenschappen | Reflecterend, Winddicht |
Materiaal kleding | Gerecycled polyester, Katoen, Polyester, Polyamide |
Sluiting | Klittenband, Rits |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.