Voorwaarden

Maxguard C750 Cross S3 werkschoen

Prijs eindproduct 114,89
94,95
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is momenteel niet beschikbaar.

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Deze Maxguard veiligheidslaars is gemaakt van volnerf glad rundleder en is waterproof. De laars is gevoerd met een waterdicht membraan met speciale voering en is voorzien van een kunststof neusbescherming en een metaalvrije antiperforatie tussenzool. De inlegzool is een anatomische gevormde wisselbare kogelvormige inlegzool en de schoen heeft een PU/PU antislip zool. 

De laars voldoet aan de veiligheidsklasse S3 WRU SRC DIN en ISO 20345 en is beschikbaar in de maten 38-50.

Aanvullende informatie

SKU 900244
Demping tussenzool PU
Merk Maxguard
Eigenschappen Metaalvrij, Antislip
Model schoeisel Kuitlaars
Kleurgroep(en) Zwart
Gewicht per paar (maat 42) 1440
Geslacht Unisex, Heren
Toepassing Afval & recycling, Agrarisch, Automotive, Bouw, Chemie, Constructie, Hulpdiensten, Magazijn, Metaal, Schilder/stukadoor, Techniek, Transport
Breedte schoen 11 cm
Materiaal schoen Leer
Voering Textiel
Veiligheidsklasse S3
Tussenzool Metaalvrij
Type neus Composiet
Zoolmateriaal PU
Catalogus Business Center Nee

Veelgestelde vragen

Waarvan is deze laars gemaakt?
Volnerf glad rundleer, met een textielen voering en een membraan dat water tegenhoudt. De Maxguard Cross heeft leer aan de buitenkant en textiel aan de binnenkant.
Wat betekent veiligheidsklasse S3?
Een S3-schoen heeft altijd een beschermende neus van 200 joule, een gesloten hiel, antistatische eigenschappen, energieabsorptie in de hiel (de hiel dempt het neerkomen), een vochtwerend bovenwerk, perforatiebescherming en een grof zoolprofiel. Bij de Maxguard Cross zijn de neus van composiet en de tussenzool metaalvrij.
Kun je de inlegzool vervangen?
Ja. De anatomische inlegzool kun je uitnemen en wisselen. Dat is handig als je een andere inlegzool wilt gebruiken.
Geeft de zool grip op gladde vloeren?
Ja. De PU/PU-zool, gemaakt van polyurethaan, is antislip. De Maxguard Cross past daardoor bij werk in bijvoorbeeld het magazijn, de bouw of de transportsector.

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.