Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Dit J. Harvest & Frost Red Bow 123 Shirt Slim 2912302. Gemaakt van hoogwaardige Royal Twill, biedt dit hemd een luxueuze uitstraling met een comfortabele pasvorm.
De elegante keperstructuur, samen met de moderne cutaway kraag en verborgen knoopsluiting, zorgt voor een professionele uitstraling in elke werkomgeving.
Ideaal voor lange werkdagen, blijft dit shirt fris en presentabel zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over kreukels. Combineer het met een blazer voor een verfijnde look of draag het casual voor een ontspannen werkdag.
Pluspunten
+ Gemaakt van hoogwaardige Royal Twill voor luxe en duurzaamheid
+ Kreukvrij materiaal voor moeiteloos onderhoud
+ Moderne cutaway kraag met verborgen knoopsluiting voor een professionele uitstraling
Aanvullende informatie
SKU | HAR-2912302 |
---|---|
Fit | Slim |
Merk | J. Harvest & Frost |
Gewicht kleding in g/m² | 200 |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 40°C, niet drogen in tommeldroger, strijken op middelmatige temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Kwaliteit materiaal | 200-249gr/m² |
Geslacht | Unisex, Heren |
Kleurgroep(en) | Blauw, Donkergrijs, Wit |
Materiaal kleding | Overige materialen |
Sluiting | Knoop |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.