Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Indigo Bow 34 slim fit hemd, een uniek kledingstuk dat de uitstraling van een klassiek geweven overhemd combineert met het comfort van een gebreid shirt. Dit hemd is het toppunt van comfort en stijl, alsof je een t-shirt draagt. Dit wordt mogelijk gemaakt door het gebruik van hoogwaardig dubbel 60 compact garen en een zachte behandeling, waardoor het hemd een luxe uitstraling en een zijdezachte touch heeft. Dankzij de hoogwaardige materialen en de natuurlijke non-iron prestatie hoef je het alleen maar te wassen, te drogen en te dragen. We zijn enthousiast over deze innovatieve benadering van fijn-shirts en kijken ernaar uit om meer kleuren en patronen te ontwikkelen binnen ons breiprogramma.
Pluspunten
+ Hoogwaardig dubbel 60 compact garen
+ Luxe uitstraling en een zijdezachte touch
+ Comfort
Aanvullende informatie
SKU | HAR-2903402 |
---|---|
Merk | J. Harvest & Frost |
Materiaal kleding | 100% katoen |
Kwaliteit materiaal | 150-199gr/m² |
Kleurgroep(en) | Blauw, Marineblauw, Wit, Wit/blauw |
Fit | Slim |
Toepassing | Industrie, Universeel |
Gewicht kleding in g/m² | 159 |
Geslacht | Unisex, Heren |
Sluiting | Knoop |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 40°C, niet drogen in tommeldroger, strijken op middelmatige temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Personalisatie opties | Bedrukken, Borduren |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.