Vragen?
Chat met Mike

Gerba Robustor 1977-14 S3 Werkschoen SRA

Final product price € 0,00
€ 0,00
Incl. BTW Excl. BTW

Levertijd

Verwachte bezorgdatum:
Direct leverbaar

Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

De Robustor 1977-14 S3 werkschoen is ontworpen om te presteren in de meest veeleisende werkomstandigheden. Gemaakt van waterafstotend nubuck leder en voorzien van een softshell bovenmateriaal, biedt deze schoen duurzaamheid en betrouwbare bescherming tegen de elementen.

Dankzij de functionele voering met vochtbeheertechnologie blijven je voeten droog en comfortabel, zelfs tijdens lange werkdagen. De aluminium neus en de metaalvrije antipenetratiezool zorgen voor maximale veiligheid, terwijl de EVA/Rubber SRA zool uitstekende grip en stabiliteit biedt op gladde oppervlakken.

Met zijn S3-certificering en robuuste ontwerp is de Robustor 1977-14 de ideale keuze voor professionals die geen compromissen willen sluiten op het gebied van comfort, bescherming en duurzaamheid.

Pluspunten
+ Duurzaam en waterafstotend materiaal
+ Vochtbeheertechnologie voor droge voeten
+ Maximale veiligheid met aluminium neus
+ Uitstekende grip en stabiliteit op gladde oppervlakken
+ Robuust ontwerp voor veeleisende werkomstandigheden

Aanvullende informatie

SKU GER-611801
Merk Gerba
Model schoeisel Laag model
Kleurgroep(en) Blauw
Gewicht per paar (maat 42) 1094
Geslacht Heren
Breedte schoen Regulier
Materiaal schoen Nubuck leer
Veiligheidsklasse S3
Tussenzool Metaalvrij
Type neus Aluminium

Beoordelingen