Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Dit Diadora Light Padded Jacket Athena voor dames, ideaal voor koud weer op de werkplek. Gemaakt van ademend polyamide met stretch-inzetstukken voor bewegingsvrijheid.
De ultralichte vulling en winddichte eigenschappen bieden bescherming tegen de elementen. Praktische details zijn onder andere een voorvak met rits en zijzakken met drukknopen voor veilige opslag.
De figuurnaden en elastische manchetten zorgen voor een perfecte pasvorm, terwijl reflecterende details de zichtbaarheid bij weinig licht verbeteren.
Pluspunten
+ Ademend polyamide met stretch voor bewegingsvrijheid
+ Ultralichte vulling voor warmte zonder gewicht
+ Reflecterende details voor zichtbaarheid bij weinig licht
Aanvullende informatie
SKU | DIA-702.179460 |
---|---|
Fit | Regular |
Merk | Diadora |
Gewicht kleding in g/m² | 260/120 |
Kwaliteit materiaal | 100-149gr/m², 250-299gr/m² |
Geslacht | Dames |
Kleurgroep(en) | Zwart |
Eigenschappen | Stretch, Winddicht |
Materiaal kleding | Polyamide, Elasthaan, Overige materialen |
Sluiting | Rits |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.