Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
De Diadora Glove Mds Mtx Quick Mid S3 HRO SRC ESD Veiligheidsschoenen van waterdicht, ademend en slijtvast Matryx technisch weefsel. Voorzien van het Quick by Diadora snelvetersysteem, schokdempende Mass Damper Technologie en een 200J aluminium neuskap.
Uitgerust met een air mesh voering met antislip microvezel inzetstuk, K SOLE en TPU-film. De uitneembare ergonomische inlegzool van PU-schuim met actieve koolstof en de TPU-hielcup en -neus bieden extra comfort en bescherming. ESD-gecertificeerd.
Pluspunten
+ Quick snelvetersysteem
+ Mass Damper Technologie
+ TPU-hielcup en -neus
Aanvullende informatie
SKU | DIA-701.178902 |
---|---|
Merk | Diadora |
Model schoeisel | Halfhoog |
Kleurgroep(en) | Zwart |
Geslacht | Unisex, Heren |
Veiligheidsklasse | ESD, S1P |
Tussenzool | PU |
Type neus | Aluminium |
Sluiting | Free Lock-systeem |
Loopzool | Nitril |
Type zool | Ademend, Anti Perforatie, Anti slip, ESD, Hoge weerstand oliën, PU |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.