Vragen?
Chat met Mike

Nu tot 20% Vakantiegeld korting!

Voorwaarden

In je winkelwagen komt automatisch te staan hoeveel je nog nodig hebt om stapelkorting te ontvangen. Gebruik de codes om de korting te ontvangen, de bedragen zijn excl. btw. Ontvang 10% korting vanaf €200,- (code: DEAL10), 15% vanaf €400,- (code: DEAL15), 20% vanaf €800,- (code: DEAL20).

CrossHatch Vesper Werkbroek

Dit is een verplicht veld.
Dit is een verplicht veld.

Logo toevoegen  

Meer info

-
+
Final product price € 61,65
€ 50,95
Incl. BTW Excl. BTW

Levertijd

Verwachte bezorgdatum:
Direct leverbaar

Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Deze CrossHatch Vesper Werkbroek combineert stijl, comfort en functionaliteit voor de moderne professional.

Gemaakt van 69% gerecyclede denim, 30% katoen en 1% elastaan, biedt de broek optimale bewegingsvrijheid dankzij de stretchstof en de regular fit met smalle pijpen.

De donkerblauwe wassing en de panelen op de bovenbenen geven de broek een eigentijdse uitstraling.

De 5-pocketstijl is praktisch én modieus.

De binnenzakken zijn vervaardigd uit gerecycled polyester-katoen, wat bijdraagt aan een lagere ecologische voetafdruk.

Met een besparing van duizenden liters water en minder CO₂-uitstoot is deze broek niet alleen een slimme keuze voor de werkvloer, maar ook voor het milieu.

Pluspunten
+ Gemaakt van 69% gerecyclede denim
+ Stretchstof met regular fit en smalle pijpen
+ Versterkte panelen op de bovenbenen
+ Milieubesparende productie

Aanvullende informatie

SKU CRO-1010CHVESPERD
Fit Regular
Merk CrossHatch
Personalisatie opties Bedrukken, Borduren
Wasvoorschriften machine wasbaar tot 40°C, drogen in tommeldroger toegelaten op lage temperatuur, strijken op middelmatige temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen
Kwaliteit materiaal >400gr/m²
Geslacht Unisex, Heren
Kleurgroep(en) Blauw, Bruin, Donkerblauw, Donkergrijs, Lichtblauw, Zwart
Eigenschappen Stretch
Materiaal kleding Katoen, Elasthaan, Gerecyclede denim
Sluiting Knoop, Rits

Beoordelingen