Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

De juiste handschoenmaat zelf opmeten

Pak een meetlint en meet de volgende afstanden op:
1) Lengte hand
Van de bovenkant van je middelvinger tot de onderzijde van je hand.
2) Omtrek handpalm
De omtrek van de handpalm ter hoogte van de aanhechting met de duim.
Zoek de gemeten afstanden (centimeters) in de tabel hieronder op. In de kolom 'Standaard maten' lees je de maat af die op de Proforto website gebruikt wordt.
Maattabel handschoen
Standaard maten | Lengte hand | Omtrek handpalm |
XS/6 | 16,0 | 15,2 |
S/7 | 17,0 | 17,8 |
M/8 | 18,2 | 20,3 |
L/9 | 19,2 | 22,9 |
XL/10 | 20,4 | 25,4 |
XXL/11 | 21,5 | 27,9 |
Productomschrijving
Ansell HyFlex® 11-616 Werkhandschoen is de werkhandschoen als het gaat om gevoeligheid, beweeglijkheid en soepelheid. Deze handschoen werd ontwikkeld voor een hele reeks lichte toepassingen met droge of licht geoliede voorwerpen. Ze is ideaal voor arbeiders die een betere pasvorm, meer vingergevoeligheid en precisie nodig hebben dan bij hun huidige handschoenen. Ook ideaal voor toepassingen waarbij katoenen handschoenen of helemaal geen handschoenen worden gebruikt, ondanks het risico op schaafwonden, blaren en kleine verwondingen.
Pluspunten
+ Vingergevoelig
+ Comfort
+ Vuilbestendig
Aanvullende informatie
SKU | ANS-190139 |
---|---|
Collectie werkhandschoen | HyFlex |
Toepassing werkhandschoen | Automotive, Constructie, Machine, Metaal, Opslag en distributie, Transport & logistiek |
Voering | Nylon |
Manchetstijlen | Tricot manchet |
Merk | Ansell |
Coating op handpalm | Polyurethaan |
Schuurweerstand | 2 - 500 cycli |
Snijweerstand | 1 - factor 1,2 |
Scheurweerstand | 2 - 25 newton |
Perforatie weerstand | 1 - 20 newton |
Normering | EN 21420, EN 388 |
Kleurgroep(en) | Blauw |
Eigenschappen | Gevoerd, Olieachtige omstandigheden, Siliconenvrij |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.