Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Deze 3M Protecta Sanchoc Schokdempende Vallijn AE5220WAF 2 m is ontworpen voor optimale valbeveiliging in diverse werkomgevingen. Gemaakt van soepel en flexibel 25 mm breed webbing, biedt het comfort en hoge slijtvastheid voor een langere levensduur.
De energieabsorberende functie vermindert de impact bij een val, waardoor de veiligheid van de gebruiker wordt verhoogd.
Voorzien van een stalen steigerhaak met een opening van 50 mm voor eenvoudige bevestiging aan ankerpunten, en een stalen schroefkarabijnhaak met een opening van 17 mm voor verbinding met een harnas.
CE-gecertificeerd volgens EN355-norm, geschikt voor toepassingen in de bouw, algemene industrie, transport en nutsvoorzieningen.
Pluspunten
+ Schokabsorberende functie voor verhoogde veiligheid
+ Gemaakt van slijtvast en flexibel 25 mm breed webbing
+ Voorzien van een stalen steigerhaak en schroefkarabijnhaak
Aanvullende informatie
SKU | 3M-7100314904 |
---|---|
Merk | 3M |
Materiaal kleding | Overige materialen |
Type artikel | Accessoires, Vanglijn |
Normering | EN 355 |
Kleurgroep(en) | Zwart |
Eigenschappen | D-ring |
Toepassing | Bouw, Transport |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.